הצהרון של עודד וחבריו...

מי אמר שמשפחה לא בוחרים?!

 


מונה:

• אודות

דף הבית >> אודות

"הצהרון של עודד"

הצהרון של עודד- רחוב ההגנה 21 שכונת יעקב בנימינה 30500

טלפון -  0544-389061

טלפקס- 0775389061

ההיסטוריה:

"הצהרון של עודד" קיים מזה 15 שנים. בתחילת הדרך נקרא "הצהרון של עודד וצביקה" או "צהרון 10". המספר 10 היה סמלי- הסיפרה 1 ייצגה את צביקה -הרזה והגבוה. הסיפרה 0 ייצגה אותי,עודד-עגול ונמוך (יחסית לצביקה ובכלל...).

לאחר שנתיים פוריות של עבודה מוצלחת,החליט צביקה שהוא זקוק ל"קצת" חו"ל. הפרידה היתה קשה לכולם...

מאז ועד היום "ירשו" את מקומו של צביקה והצטרפו למשפחה,מספר אנשים שונים:

יוני,מיטל,שרון,אלה,חן,עינת,אילה,שני,אדוה,דניאלה,מירב,ג'ניפר,גל,ספיר,שוש,מאיה,שרון, אסנת,יעל,רותם... (בטוח שכחתי משהו\י...).

מה זה צהרון?

צהרון משמש לילדים בית שני. בבית שלנו מבלים,אוכלים,מכינים שעורים. כמו כן, משתתפים בחוגים ועוד...

 "מצטיין שבוע":

אחת לשבוע מתקיים בצהרון "טקס" שנקרא מצטיין שבוע. אמנם, כל ילדי הצהרון מצטיינים תמיד (באמת),אך צוות הצהרון בוחר מספר ילדים אשר באותו שבוע הצטיינו. ציון זה יכול להתייחס ליחס לחברים,הכנת שיעורים, הצטיינות בבית ספר ועוד... בשבוע שלאחר ההצטיינות,אותו ילד שצוין,מקבל את האפשרות לבחור מתנה מארגז המתנות (שווה!!!).

בקרוב יפתח באתר דף "מצטיין שבוע" שבו ניתן את הכבוד הראוי לכל המצטיינים.

  קצת על "מה קורה" בצהרון:

את הילדים אנו אוספים מבית הספר "אשכולות","אמירים" ""הנדיב" ומגני הילדים השונים. אנו נוסעים במכוניות פרטיות או בהסעה מוסדרת אל הצהרון.גם השנה ניסע ב "הסעות רון ירון" . חשוב לציין כי בהסעה ישנן חגורות בטיחות ותמיד מבוגר אחראי השייך לצוות הצהרון.

 בערך בשעה 13:45,אוכלים הילדים ארוחת צהרים הכוללת:מנת בשר (לפעמים יותר),מנת פחמימות (לפעמים יותר),שלושה סוגי ירקות (לפחות) וצ'יפורים כאלה ואחרים! על ארוחת הצהרים אחראית המבשלת הקבועה שוש שגם דואגת שכל היילדים יאכלו וישבעו (אשמח לפרט – למי שמעוניין!). הילדים אוכלים בצורת "בופה" כאשר כל אחד לוקח מה שרוצה לאכול עד ששבע.בשעת הארוחה ישנם מספר ילדים אשר משמשים כ"מגישים" (עוזרים בהכנה השולחנות\האוכל) בשעה ארבע,אותם מגישים מקבלים תוספת מגישים-ממתק קטן.

לאחר שהילדים מסיימים את ארוחת הצהרים,הם מתפנים לשחק\להכין שעורי בית. הילדים יודעים שהכנת שיעורי הבית היא מחויבות שלהם,אנו כאן ע"מ לעזור,להסביר ולהזכיר.השנה,נשים דגש על הכנת שעורי בית.לצורך כך,אבקש מכם מאותם הורים אשר מעוניינים כי בתם\בנם יכינו שעורי בית בצהרון להיות איתי בקשר...כאמור,את שעורי הבית הילדים מכינים בחדר שעורי בית ואת נושא השיעורים מרכזת חן שושונה , מורה לחינוךמיוחד ששייכת למשפחת הצהרון כבר שנים רבות. חן יושבת עם הילדים בחדר שעורי בית ,עוזרת,מכוונת ומעודדת את הילדים לעבודה טובה ושמחה.

לאחר שהילדים מסיימים את שעורי הבית מתפנים כולנו לחוגים.חשוב לציין כי ההשתתפות בחוגים אינה השתתפות חובה.בכל יום,כל ילד רשאי להחליט אם ברצונו להשתתף בחוג או לא.אנו מעודדים את הילדים לקחת חלק בחוגים (בין השאר על ידי כיבוי מחשבים\ פלייסטיישן\ טלוויזיה).

החוגים:

 

שם החוג

מועבר ע"י

יום בשבוע

כדורגל

טטרו

ראשון

ריקוד

מירי

שני

קרב מגע

יעלה

שלישי

יצירה

אסנת\יעל\רותם

חמישי

     

 

 

כמו כן,במהלך השנה נקיים פעילויות הקשורות לחוג קוסמים חוג בישול ולחוג וידאו קליפים.

בנוסף לחוגים,אנו חוגגים בצהרון ימי הולדת, ממשיכים במסורת "מצטיין השבוע" שלנו,וכן במסורת "יום אדם קדמון" פרטים אצל ילדכם.

ישנן מספר תורניות בצהרון:תורנות מאספים (בהסעה),תורנות האכלה (של בעלי החיים שלנו) תורנות גינה (השקיה\דישון וכו') ואפילו מספר ילדים שמפעילים חוגים עבור ילדים אחרים. מכיוון שרוב הילדים רוצים לקחת חלק בתורנות,בכל חודש נבחרים תורנים חדשים ע"פ רצון הילדים.

כרגע צוות הצהרון כולל את יוני (באופן מלא) שוש (אחרית על הבישולים) עודד (באופן מלא).איילת (באופן מלא) נעמי (באופן מלא) נ נעם "הגדולה" (באופן מלא) חן (אחראית על שעורי הבית)  בנוסף,מדצ"ים - רובם בוגרי הצהרון (תומר,אופיר,שחר,אדם,ארד,ששי,כפיר,אשד ועומר)  ועוד מספר דמויות מוכרות ואהובות... 

יש עוד המון מה לספר - מבטיח לעדכן ולהוסיף...

בברכת שנה טובה - עודד גלעד - הצהרון של עודד

 
 | Top
לייבסיטי - בניית אתרים